March 2014

I'm still alive, guys.

9. march 2014 at 17:19 | Marsianna |  Diary
S.O.R.R.Y.
Jsem vážně strašná, teď jsem zjistila, že jsem tu naposledy byla 31. ledna. Jen chabou omluvou může být můj maturitní ročník, že? Přesto je to ale jeden z důvodů, proč absolutně nic nestíhám. Když jsem konečně (!!!!!) dopsala seminárku, tak se učitelé pro změnu rozhodli, že prozkouší mou trpělivost a nervy třemi písemkami za den. Ne, nevyspala jsem se vůbec. Seminárka už je dopsaná a vytištěná, teď už jen stačí sešít "super kroužkovou vazbou", která je "vhodná" a můžu to konečně smést ze stolu. Yuch.
Ale učení neubývá, právě naopak. Všichni začali stresovat s maturitou a musím přiznat, že to na mě už taky pomalu doléhá. :D Tenhle článek píšu vlastně jen proto, že mám teď konečně příští týden jarní prázdniny, za které jsem se modlila (obrazně) už od Vánoc. :D Nicméně asi z 5 úst (učitelských) jsem slyšela, že je máme využít k učení. A pro jistotu nám toho navalili ještě víc, kdybychom se snad nudili. Fuck. Fuck. Doublefuck.
Navíc jsem už asi týden nemocná, takže psaní článku prokládám smrkáním a kašláním v pravidelných intervalech. Ale dá se z toho i něco vytěžit, když včera u nás doma probíhal "generální" úklid, stačilo chytit ve správný okamžik záchvat kašle a až na umývání záchodů (ahh, how I hate it) a můj pokoj jsem byla ze všech úklidových prací osvobozena. ^^ Při úklidu svého pokoje jsem úplně náhodou našla 400 Kč. Možná bych si mohla uklízet častěji, yep. Budu bohááč. :D
V poslední době jsem mám celkem dost skvěle, to se mi tak často nestává. :3 A to hned z několika důvodů. Přišel mi totiž konečně dopis z mé vysněné VŠ, že mě přijali bez příjimaček. Takže ty posraný 4 roky učení a teroru se vyplatily. Navíc je konečně hezky a to mě taky nabíjí nějakou zvláštní energií. Většinou. :D Ve škole to moc nefunguje.

Jinak asi kromě toho, že jsem línější než obvykle a pořád hraju na Facebooku Candy Crush, nic novýho. xD

P. S. Chtělo by to možná nový layout blogu. Možná něco vymyslím. :D