June 2013

Baseball face.

10. june 2013 at 18:24 | Marsianna |  Diary
Aloha po hodně dlouhé době. Sorry, že jsem se neozvala. Tady jsou stručně novinky:
  • Našla jsem si pár nových skvělých přátel na Asku a jsem moc ráda, že je mám.
  • V basketu jsem si udělala něco s kotníkem
  • Střídaly se u mě pocity deprese, naštvání a lenosti (to nejčastěji).
  • Dokonce u nás v prdelákově měl koncert Raego, na kterém jsem byla a byl fakt super.
  • Ta holka od nás z gymplu pořád nosí ten svůj příčešek, takže vše při starém.

Dnešní den byl fakt debilní. Tolik trapasů a naschválů za jeden den se mi snad nestalo od dob slavné kladiny, jak si jistě pamatujete xD. Let's go.

Začalo to ráno ve studovně. Doma jsem jako obvykle nestíhala, tak jsem si musela vzít obvaz do školy a zavázat si tam kotník, protože jsme měli mít dneska tělocvik. Zavázala jsem si to a natahovala jsem si ponožku. A ono to nešlo, jak tam byl ten obvaz, takže jediným výsledkem bylo, že jsem si roztrhla ponožku. Od tohoto okamžiku chodila Marsianna po škole s megadírou na patě. Nevermind, the worst is yet to come.
V matice mi spadlo pouzdro, který jsem měla samozřejmě jednou za uherskej rok celý otevřený, a všechno se mi vysypalo na zem. Hate it.
A teď to přijde. Tělocvik, my favourite subject. (domyslete si ironické zakašlání a úšklebek).
Nejprve jsme házeli granátem. To jsem sice neoslnila, ale to jsme ani nikdo nečekali xD. Tak jsem odházela "ehm ehm" metrů (cenzurováno) a nachystali jsme hřiště na baseball. Hodně provizorní. Nejprve bylo všechno OK, když bylo naše družstvo na odpalu. Ale zlomový okamžik nastal, když se družstva vyměnila, a milá Marsianna se postavila na první metu. Hrály jsme docela dobře, a když jsme se snažily "vyautovat"protihráčku, tak mi spolužačka hodila míček. Rozhodla jsem se, že chytat míček rukou je moc staromódní. Takže jsem zbrzdila míček o brýle a chytací manévr dokončila tváří. Ouch. Až jsem se rozplakala štěstím nad svou šikovností. A ty krávy blbý (čti: milé spolužačky) se staraly akorát o to, jestli jsem zašlápla metu. Fuck them.
Oukej, still not the end. Po tělocviku jsem šla na oběd. Všichni z naší třídy už seděli na obědě, jenom já jsem se válela po schodech, protože jsem samozřejmě po cestě zakopla o schod a procvičila si svoje padací reflexy. -.-

Takže kdybych dneska chtěla zažádat o hlavní roli v seriálu Awkward, myslím, že bych neměla konkurenci.
Large