March 2013

Óda na souseda (vyprávění s VELKOU dávkou ironie)

27. march 2013 at 23:10 | Marsianna |  Finger touch
Ahoj! Chtěla bych vám poděkovat za hlasy, co jste mi poslali do soutěže k Celene. Sice jsem měla nejmíň hlsů, ale Celene je tak SKVĚLÁ, že mě přesto vybrala jako postupující. Moc se těším na tu soutěž. :)
EDIT: HLAS PRO MARS

TADY


Do školy jsme měli psát čtené mluvní cvičení (slohovku, kterou čteme před třídou) na téma "Člověk, na kterého nemohu zapomenout". Všichni psali o kladných postavách, většinou z rodiny nebo kamarádů. Já jsem se rozhodla tohle tém pojat netradičně, a vybrala jsem toho nejhoršího člověka, jakého vůbec znám: našeho souseda. Napsala jsem na něj hooodně ironickej text, se kterým jsem měla úspěch. :D Doufám, že se vám bude taky líbit. :)

Každý den potkáváme spoustu lidí. Některé úspěšně míjíme bez povšimnutí. Kamarády a příbuzné pozdravíme a prohodíme s nimi pár slov. Mnoho lidí v životě nikdy nepotkáme. A někdo ovlivní náš život navždy. Bohužel to není vždy změna k lepšímu.
Hlavní zápornou roli v mém životě pro sebe ukořistil náš soused, který bydlí ve vedlejším řadovém domě. Ani mu to nedalo velkou práci, oplývá totiž vynikající schopností kvalitně vytáčet a zastrašovat lidi ve svém okolí. Zajímá vás, jaký je náš soused doopravdy?

Illness. But I'm OK right now.

22. march 2013 at 17:19 | Marsianna |  Diary
Zdarec! Dlouho jsem tu nebyla že? Sorry, ale od pondělí jsem byla nemocná. Ještě než vás podrobně uvedu do svých zdravotních problémů, potřebovala bych od vás jeden hlas. Přihlásila jsem se do super soutěže u svého affs Celene, a tak nějak prohrávám. :D

TADY PROSÍM HLAS PRO MARS!

A už se do toho můžeme pustit. V pondělí mi bylo ve škole dost hodně moc špatně. :D Přišla jsem domů musela jsem si lehnout. Měla jsem zimnici a pak horečku, 38,4. Během dalších dní se teplota tak nějak uležela, takže cajk. Dneska už jsem byla ve škole. Blázen, jde v pátek do školy. No i tak mám hodně dopisování.
Během své nemoci jsem si přečetla už po několikátý Harryho Pottera, první díl. :) Teď se dívám na film, bože, jak já ty knihy filmy zbožňuju! Ty postavy, kouzla, famfrpál.. Prostě to je jedna z nejlepších sérií vůbec, nebo spíš nejlepší z těch, co znám. Právě proto jsem se taky přihlásila do té soutěže. Ale nejprve musím postoupit, abych mohla plnit úkoly. Takže pokud jste mi ještě nedali hlas, tak mi ho můžete dát teď. Máte jedinečnou příležitost. Nevinný

Tak fajn, uznávám, že tenhle článek je tak trochu o ničem, ale musíte mi to prominout, ještě jsem v rekonvalescenci. :)

Bitch-bitch-face-bitch-please-harry-potter-hermione-favim.com-371235_large
Tahle animace mě rozsekala. Smějící se A zrovna jsem v týhle části filmu.

Dneska máme taky NO FEAR den s Fourette na Ask.fm. Natočila jsem pár videí, tak se můžete podívat. Odkaz je v menu. :)

Postřehy z vesmíru (našeho gymnázia)

1. march 2013 at 13:57 | Marsianna |  Diary
Už dlouhou dobu chodím po chodbách naší výběrové školy (vtipe vyskoč) a říkám si "Where the fuck I am? Take me home, mum, I´m scared" :D Nejen že musím dennodenně čelit invazi hihňajících se holek z mladších ročníků. Je to horší. Zvu vás na menší prohlídku naší (pro jistotu nejmenované) školy.
Tumblr_mitrd2i7ir1qikqcbo1_500_large