We gold, we gold, we shine!

20. october 2012 at 16:43 | Marsianna |  Diary
Ahojky!
V Praze to nakonec nebylo tak špatné. ;) Hodně náročné na chození a stání. Vyfotila jsem dokonce několik fotek, které budou v příštím článku. :)
Odkud se vzal ten nadpis? Je to z písničky od Rity Ory. Mám menší podezření, že to není správně anglicky, ale líbí se mi to jako heslo. :) Včera jsem se vrátila z Prahy a hned jsme měli návštěvu. Dvě až "radioaktivní" děti, které mě jednou zničí. :D Ta starší holčička už se trochu uklidnila, aspoň už nechce hrát "hoňku", ale jen "schovku". Ten mladší se vždycky při schovce prozradí. :D Znáte to... "Kde je ten XY, nemůžu ho najít... (Vidím ho pod stolem).. Tady není..."... A V té chvíli zavolal "Tady jsem". Takže měl smůlu. :D Asi zatím nepochopil princip hry. Základní hry zatím neovládá, ale prskání a pozdravy typu "Debije zasjanej" (každej přeloží myslím :D) zvládá parádně. Kdo ho to učí?
Wohou, a dneska jsme byli na zápase v basketu. Nakonec jsme všechno vyhrály, ale měli jsme jedno prdloužení a vůbec to nebylo tak jednoznačné. :/ :D Jedna holka mě srazila na zem (vrazila mi loket do lícní kosti), spadla jsem na zem, aj brýle mi odlítly, ale prej to bylo moje "držení". Takže vtipný no. Budu tam mít modřinu. :/ :D

Co jste dělali vy? A čekejte článek s fotkama. :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbí se ti můj blog?

ANO
NE

Comments

1 Em Age Em Age | Web | 20. october 2012 at 17:56 | React

Wau, nevěděla jsem, že hraješ basket!! O_O Tak tu holku bych asi taky pak srazila, bych se nasrala, kdyby mě někdo poslal k zemi. Mě jednou omylem srazil na tělocviku jeden stokilovej kluk, stál zády a já do něj narazila ksichtem, nevšimla jsem si ho (jo, taky je mi záhadou, JAK je to možné). :D Jak jsem do něj narazila, přísahám bohu, že jsem odlítla asi metr dozadu a narazila si kostrč. :D Auč.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama